Butrint Imeri - Si përpara

Condividi
Codice da incorporare
 • Pubblicato il 26 giu 2020
 • Stream or Download „Si përpara“ by BUTRINT IMERI here 🎧
  avd.lnk.to/SiPerpara 🎧
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
  Lyrics by Butrint Imeri, BigBang & Nuk
  Directed by Valon Aziri
  Video by CINEGR8
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  BUTRINT IMERI on Instagram: Butrint_Official
  96 on Instagram: 96mgmt
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.
 • Musica

Commenti • 100

 • Brunilda Abazi
  Brunilda Abazi 10 minuti fa

  Super

 • m Beshiri
  m Beshiri 52 minuti fa

  Bravo❤❤😊😊

 • AdrianUCK
  AdrianUCK Ora fa

  A pe Din najkush qvar maic i ka veshun butrinti ktu ? 2:05

 • ina ina
  ina ina Ora fa +1

  🔥🔥🔥😍

 • gersi mobile
  gersi mobile Ora fa +1

  Super kenge😘😘😘😘 love trinti♥♥💕♥♥💕

 • omar beqiri
  omar beqiri 2 ore fa +1

  super

 • aola wili
  aola wili 2 ore fa +1

  n'andrra? (haaah) Love you so much😍😍😍 Plz like❤️

 • fabi kqiraj
  fabi kqiraj 2 ore fa +1

  bravo❤❤

 • The3DProjects
  The3DProjects 2 ore fa

  Meso shqipen, si dikur ose si me par thuhet . Jo perpara , kjo dmth dicka tjeter.

  • The3DProjects
   The3DProjects 39 minuti fa

   @ina ina mos je qorr?? Lexo siper cka thash.

  • ina ina
   ina ina Ora fa

   Si i bie
   Si përpara sipas teje 🤨🤔

 • The3DProjects
  The3DProjects 2 ore fa

  Shoku i zi je, i bardh si Shqipet e vjetra nuk bohesh, sorry .

 • gons jusugi
  gons jusugi 3 ore fa

  oo bebyy

 • gons jusugi
  gons jusugi 3 ore fa +1

  ta ha zaninn

 • Maria Dardha
  Maria Dardha 3 ore fa +3

  A kena mu dasht na t'dy si perpara?
  A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
  A kena mu dasht na t'dy si perpara?
  A kena mu dasht na t'dy vec n'andrra?
  ####
  Kur pa mu ti s'ke nejt,
  Un pa t'thir ti s'ke flejt,
  Tash e di qut je ti se so njejt,
  A thu,A thu a vjen?
  A thu a vjen ti,, apet?
  A thu a vjen ti apet?
  A thu a m'vjen ti apet?
  Se un,un me ty,
  Shum sene si kena kry,
  Shum sene I kena n'kry,
  Vec me t'pa un n'sy e me t'pyt..
  ####
  A kena mu dasht na t'dy si perpara?
  A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
  Akena mu dasht na t'dy si perpara?
  A kena mu dasht na t'dy vec n'andrra?
  #####
  Njejt si cdo nat,
  Telefoni bon, po s'vlen asnjona,
  Per ty po menoj un all night,all night,
  Hajde bona krejt alright, alright, ,
  Njejt si cdo nat,BAJT,,
  Se ti s'je kthy prap,
  Per ty po menoj un all night, all night,
  Hajde bona krejt alright, alright, ,
  Hey mama,Hey mama,
  Ti hajt falma,Hajt falma ti,
  Hey mama lej tana ti,
  Se te une krejt I ki,
  Hey mama hajt falma ti,
  Se s'bon ma tu t'thir cdo dit,
  Hej mama,lej tana ti...
  ###
  A kena mu dasht na t'dy si perpara?
  A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
  A kena mu dasht na t'dy si perpara?
  A kena mu dasht na t'dy vec n'andrra?
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

 • Fff Bbbb
  Fff Bbbb 5 ore fa +1

  love you Butrinti meri 😘😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Andi _cds
  Andi _cds 6 ore fa +1

  😘😘😜😘🤫🤫

 • dren bujupaj dren bujupaj

  kanga ma e mir e 2020

 • Berbuce Iseni
  Berbuce Iseni 19 ore fa +2

  Urine ditelindjen ishalla 180 vjeq

 • ina ina
  ina ina 19 ore fa +2

  💙🥺

 • Esmeraldito Prishka
  Esmeraldito Prishka 19 ore fa +1

  Edukata shoqerore.!’ 🕯💳

 • olta germenji
  olta germenji 19 ore fa +1

  ♥️

 • Luan shakur
  Luan shakur 21 ora fa

  👎

 • Mike Saraft
  Mike Saraft 21 ora fa

  ♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.*
  *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.*
  *Kjo është dashuria e vërtetë !!! (shikoni lart dhe pyesni TI)*

 • Durim Hoxha
  Durim Hoxha Giorno fa

  ❤❤❤❤❤

 • Albina Pjeteri
  Albina Pjeteri Giorno fa

  🌹🌹🌹🌹📬🎂🎂🎂🎂🎂🎁🎁🎁🎀🎀🎀🎊🎈🎈🎈💓💓💓

 • Selena Selena
  Selena Selena Giorno fa

  Love it❤️🌹

 • Krasniqi Imrane
  Krasniqi Imrane Giorno fa

  Bravo trinti

 • Qendresa Maloku
  Qendresa Maloku Giorno fa

  ♡♡♡♥♥♥☆☆☆★★★

 • flutura dokollari
  flutura dokollari Giorno fa

  Jan ndar me te vertet

 • je ma
  je ma Giorno fa

  brauch ne pause von dem lied habs zu oft gehört...

 • Aulona rrustemi
  Aulona rrustemi Giorno fa

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • Donarta Hoti
  Donarta Hoti Giorno fa

  Butrint je me i miri per typo me noj hej Momo

 • GOLDENBOY 05
  GOLDENBOY 05 Giorno fa

  BUTRINT IMERI NE LIDHJE ME ...😍😍😍😍😍
  itstop.org/video/PN2aTD1tKrY-video.html

 • GOLDENBOY 05
  GOLDENBOY 05 Giorno fa

  BUTRINTI NE LIDHJE ME E.....
  itstop.org/video/PN2aTD1tKrY-video.html

 • Seriale Turke
  Seriale Turke Giorno fa

  Pershendetje.. serialet me te reja do ti gjeni ne kanalin tone

 • Opinin Bii
  Opinin Bii Giorno fa

  Cila po ju pelqa shum:
  Geti&Majk😻Zhytm
  Dafina&lumi&Ledri😜aman
  Kida&Mozzik❤PP or Madona
  Dhurata 🙌ferrari
  Butrinti👅si perpara

 • Trintesa 1996
  Trintesa 1996 Giorno fa

  Bebi😍

 • Aida Morina
  Aida Morina Giorno fa

  💋💖💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤

 • HELLNO
  HELLNO Giorno fa

  KLIKO KTU👉itstop.org/video/wnvyhxWUQ70-video.html

 • DR IP
  DR IP Giorno fa

  #dreamgirl

 • DR IP
  DR IP Giorno fa

  #dreamgirl2

 • DR IP
  DR IP Giorno fa

  #dreamgirl2

 • DR IP
  DR IP Giorno fa

  #dreamgirl2

 • DR IP
  DR IP Giorno fa

  #dreamgirl2

 • DR IP
  DR IP Giorno fa

  #dreamgirl2

 • DR IP
  DR IP Giorno fa

  #dreamgirl2

 • DR IP
  DR IP Giorno fa

  #dreamgirl3

 • Domi Laura
  Domi Laura 2 giorni fa

  🔥🔥🔥

 • Shqip Channel
  Shqip Channel 2 giorni fa

  At nan kurv ta qifsha more peder

 • Olivia Fetai
  Olivia Fetai 2 giorni fa

  Dashuria Ime tiiiiiii 🤗🍫🍫❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘❤️❤️😘😘

 • besa kmn
  besa kmn 2 giorni fa

  Like kush e don BUTRINTIN

 • ina ina
  ina ina 2 giorni fa +3

  3M

 • Ola Ola
  Ola Ola 2 giorni fa +2

  3 millyyyyy😃😃😘

 • zejnep islami m
  zejnep islami m 2 giorni fa

  Love yoo💓💓💓💓💓💓

 • Gjyk Bajri
  Gjyk Bajri 2 giorni fa

  Degjoni 1 here grupin me Te famshem ne vote Blackpink

 • Mexhid Mustafi
  Mexhid Mustafi 2 giorni fa +2

  urime ditlindjen trinti edhe 100 tjera tlumtura❤💙🖤

 • ina ina
  ina ina 2 giorni fa +6

  Kush osht gati për duo?? 🤫🤐🔥
  It's coming😜🤪

  • ina ina
   ina ina 2 giorni fa +1

   @Bělļã_ Bûțříñţ Imêří nuk e di por di që është se shpejti tha trintiii🤪

  • Bělļã_ Bûțříñţ Imêří
   Bělļã_ Bûțříñţ Imêří 2 giorni fa

   Whatt kur po vdes kur aman.me thuj o ina.♥?????????????????

 • ina ina
  ina ina 2 giorni fa +1

  💥🔥

 • Klea Koka
  Klea Koka 2 giorni fa

  Cfar ju ke bere flokeve keshtu trinti?😣 Ti ke qene kengetari im i preferuar

  • ina ina
   ina ina 2 giorni fa +4

   Si mund t'a kesh të preferuar 1kengtar vec se ka flok e bukur
   Tani po thu se nuk më plq se ka ly flok🤦‍♀️ sa palidhje 🙄 flisni😒

 • Klea Koka
  Klea Koka 2 giorni fa

  Edhe 100 vite te lumtura 💋💗

 • Leo Zharri
  Leo Zharri 2 giorni fa +1

  😍😘😘😍😍

 • Aisela Shkreli
  Aisela Shkreli 2 giorni fa

  Super hit 😍🔥🔥🔥

 • Kristianqq1qdre5 Cenalia

  🥵🥵🥵

 • Luciano Shermadhi
  Luciano Shermadhi 2 giorni fa +6

  Kenge super sepse e kendon dikush me talent ❤❤💋

 • alida flus
  alida flus 2 giorni fa +8

  n'andrra? (haaah) Love you so much😍😍😍 Plz like❤️

 • Esmeraldito Prishka
  Esmeraldito Prishka 2 giorni fa

  💡🇮🇩

 • Milot FN
  Milot FN 2 giorni fa +1

  😇😇😍💓💓💓💝💝💝💝💝2020🔥🔥🔥🔥🔥👍👈

 • ina ina
  ina ina 2 giorni fa +4

  😍

  • alida flus
   alida flus 2 giorni fa

   Une e urrej butrintin(mendimi im ☺) por kji kenge me plq vertet💕

 • TEKSTE KËNGËSH
  TEKSTE KËNGËSH 2 giorni fa +3

  Spoti is👌👌💋💋❤❤💓💓💓💓💓😍😍😍

 • Bělļã_ Bûțříñţ Imêří

  E di,eshte pak vone per te te uruar pasi eshte ora 23:50.Po me mire vone se sa kurre.Uroj qe kjo dite te kete qene dita jote me e lumtur.Pasi ti meriton te jesh i lumtur gjithe jeten.Ndodhite e fundit nuk duhet ti permendim.Por ja qe ti kalosh te gjitha veshtrisite eshte teper e lodhshme.Forca mund te gjindet shume lehte tek ty.Ka pra tek ty jam mbeshtetur dhe une qe te gjej force per cdo gje.Pasi ti je forca e gjithe butriorsave.Te uroj te behesh edhe 10000000 vjec e t'ia kalosh sa me bukur ne mbremjen e sotme.Ti them keto fjale pasi ti ke nje mrekulli.Ti je nje engjell i rene nga qielli i vili sot ka 24 vite qe gjendet midis nesh dhe qe do vazhdoj te jete prane nesh pergjithmone.Te dua mrekulli!♥♥♥♥♥

  • ina ina
   ina ina 2 giorni fa

   Aty ku esht komenti yt jan 3pika : shtypi dhe do dal edit* dhe rregullon nëse ke shkuj ndonjë fjalë gabim😝

  • Bělļã_ Bûțříñţ Imêří
   Bělļã_ Bûțříñţ Imêří 2 giorni fa

   Ja *
   Je*
   Cili*
   Me falni per gabimet

 • Liridona Kelmendi
  Liridona Kelmendi 2 giorni fa +1

  Po shum mir

 • Liridona Kelmendi
  Liridona Kelmendi 2 giorni fa +1

  Po po mir

 • Servis Albania
  Servis Albania 2 giorni fa +4

  URIME DITELINDJEN TRINTI 😍💖
  ❤I LOVE YOU 🎊🎉💯💯💯💯

 • Merlina Lacaj
  Merlina Lacaj 2 giorni fa +1

  Butrint te uroj nga zemra gezuar ditelindjen 🎂🎉🎂. Te vesh edhe 💯vjec dhe sa me shume gezim ne jeten tende 💖💋. Love you 💖💘

 • nikol Gani
  nikol Gani 2 giorni fa +1

  Sa keng e bukur❤️❤️❤️ku eshte ky vend

 • Semir Ramoviq
  Semir Ramoviq 2 giorni fa +1

  Njejt si cdo natë bajat! 😌🤪

 • Afrim Sylaj
  Afrim Sylaj 2 giorni fa +1

  Edhe 100 vjeç gezuar ditelindjen Ilove you

 • Afrim Sylaj
  Afrim Sylaj 2 giorni fa +1

  O butrint bani flokt e zeza prap se nuk te shkojn te verdha bravo hit 💋💋hit❤❤❤

 • Ermira Mehmeti
  Ermira Mehmeti 2 giorni fa +56

  ["Si përpara"]
  ❤👇❤
  A kena mu dasht na t'dy si përpara?
  A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
  A kena mu dasht na t'dy si përpara?
  A kena mu dasht na dy veç n'andrra?
  ....
  {Verse 1}
  Kurrë pa mu ti s'ke nejt
  Une pa t'thirri ti s'ki flejt
  Tash e dim qut je ti se so njejt'
  A thu,a thu, a vjen?
  A thu a vjen ti apet?
  A thu a vjen ti apet?
  A thu a m'vjen ti apet?(Ha-ah)
  Se une une me ty
  Shume sende s'i kena kry
  Shume sene i kena n'kry
  Veq me t'pa n'sy e me t'pyt
  [Chorus]
  A kena mu dasht na t'dy si përpara?
  A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
  A kena mu dasht na dy si përpara?
  A kena mu dasht na dy veç n'andrra?
  ....
  [Verse 2]
  Me ti çdo nate
  Telefoni po po s'vlen asnjona
  Për ty po menoj all night,all night
  Hajde bohna krejt alright, alright,ha-ah
  Me ti cdo nate bajat se ti sje kthy prap
  Per ty po menoj all night ,all night
  Hajde bohna alright, alright,ha-ah
  Hey mama,hey mama,
  Ti hajt falma,hajt falma ti
  Hey mama,lej tana ti
  Se te une krejt i ki
  Hey mama, hajt falma ti
  Se s'bon ma tu t'thirr çdo ditë
  Hey mama,lej tana ti
  ...
  [Chorus]
  A kena mu dasht na t'dy si përpara?
  A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
  A kena mu dasht na dy si përpara?
  A kena mu dasht na dy veç n'andrra
  ?
  ❤❤❤🔥🔥🔥

 • Aneza Sulejmani
  Aneza Sulejmani 3 giorni fa +2

  Trintii jam ba sot 1 vjet butriorse te dua shumm urime ditelindjen te uroj edhe 100000000te tjera me kete sukses madheshtor qe ke te uroj fat gjat jetes tende karrieres tende dhe gjat gjdo hap qe Ben te du Trintiii

 • Adelina Hasa
  Adelina Hasa 3 giorni fa +1

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👍💞💞💖

 • 《Anna Lusha》
  《Anna Lusha》 3 giorni fa +1

  Une e urrej butrintin(mendimi im ☺) por kji kenge me plq vertet💕

 • Laura Sadiki
  Laura Sadiki 3 giorni fa +2

  i Love you❤💋😍💕💋💋💋💋💋💋

 • Ola Ola
  Ola Ola 3 giorni fa +2

  03.07.2020....😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💯💯💯💯💯💯💯💯💯

 • Arseda Dobrozi
  Arseda Dobrozi 3 giorni fa +1

  Edhee 100 vite o ylli i botesssss😍😍🤩🎉💖💖💖💖💖💖💋💋💋💋

 • Arseda Dobrozi
  Arseda Dobrozi 3 giorni fa +1

  Edhe kengen hajt hajt edhe kyt e ka nis tu kenduar me telefon

 • Filan Fisteki
  Filan Fisteki 3 giorni fa

  Kush po ti shkrun tekstet!? Pash ropt thuj te pakten me pas pak kuptim!

 • Arta Tocilla
  Arta Tocilla 3 giorni fa +2

  Edhe 100 zemra ime trinti

 • Mirsade Ibraimi
  Mirsade Ibraimi 3 giorni fa +2

  King

 • Mirsade Ibraimi
  Mirsade Ibraimi 3 giorni fa +2

  Shum bukur 👍👍👍👏👏❤❤❤❤💋👄💋👄

 • Albina Jashari
  Albina Jashari 3 giorni fa +3

  Sod ēshtē njē ditë shummm e mirr për trintin.Është datëlindja e tij sod mbushi 24 vjet të shum sukseshme në jeten dhe në veprat e tij.BUTRINTI ēshtë njeri nga më të preferuarit e mi është një kengetar shum i talentuar dhe qē bēn shum këngë të mira dhee shum të pëlqyera nga fanset e tij dhe miqet gjithashtu nga familja.Trint❤ unē dhe tē gjithë #butriosat të urojmë edhe shummmmm vite tjera të lumtura me shummmmm sukses dhe me shëndet të mir shpresoj që një dit do të takoi dhee ta shikoi atë fytyr aqë cuteee.Dhe një her urime datëlindja TrinT të duaaaaaa shummm 😍😍😍😍💜❤❤❤❤💕😔🎂💯🎤

 • Kristianqq1qdre5 Cenalia
  Kristianqq1qdre5 Cenalia 3 giorni fa +1

  😭

 • Butrioorse forever
  Butrioorse forever 3 giorni fa +1

  ❤️❤️❤️

 • Salo Gerneci
  Salo Gerneci 3 giorni fa +3

  Edhe 100 vjec Trinti .Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote. Te dua shume.💋❤💋❤🥳🥳❣🎉🎊🎂🎂

 • Albejsa Kadriu
  Albejsa Kadriu 3 giorni fa +2

  Urime o yll ditlindjen edhe 💯 o zemra ime ❤️❤️❤️🥰😘😘

 • KLEMENTINA GJINI
  KLEMENTINA GJINI 3 giorni fa +5

  Gezuar ditelindjen Butrint. U befsh 10000 vjeq. He nje engjell. Ja kalofsh mir ❤❤❤❤❤😇😇😇😇😇🎂🎂🎂🎂🎂 I love you ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • butriorss butriorss
  butriorss butriorss 3 giorni fa +2

  😘😘😘😘😘

 • butriorss butriorss
  butriorss butriorss 3 giorni fa +2

  ❤❤❤❤❤❤

 • butriorss butriorss
  butriorss butriorss 3 giorni fa +2

  🤩😍😍😍🤩🤩🤩

 • butriorss butriorss
  butriorss butriorss 3 giorni fa +3

  🤩🤩🤩🤩

 • Astrit Dobrozi
  Astrit Dobrozi 3 giorni fa +2

  Urime butrint❤❤❤❤