Bes Kallaku - KTG (Official Video)

Condividi
Codice da incorporare
 • Pubblicato il 2 lug 2020
 • 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
  ____________________________

  𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 - 𝗞𝗧𝗚 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
  ____________________________
  ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
  ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
  👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► fole.fanlink.to/BesKallakuKTGOn
  ____________________________
  🎵 Produced by: 𝗠𝗜𝗫𝗘𝗬 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖
  🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨
  🎵 Music by: 𝗠𝗜𝗫𝗘𝗬 & 𝗔𝗣𝗢𝗟𝗟𝗢
  🎥 Video by: 𝗔𝗟𝗕𝗘𝗥𝗧 𝗞𝗢𝗖𝗔𝗝
  🎥 Edit by: 𝗢𝗥𝗚𝗘𝗡 𝗝𝗔𝗖𝗔𝗝
  ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
  ____________________________
  🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
  Instagram ► bes_kallaku
  🎵 Connect with 𝗠𝗜𝗫𝗘𝗬 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 :
  Instagram ► mixeyofficial
  🎵 Connect with 𝗔𝗣𝗢𝗟𝗟𝗢 :
  Instagram ► apollo_producer
  🎥 Connect with 𝗢𝗥𝗚𝗘𝗡 𝗝𝗔𝗖𝗔𝗝 :
  Instagram ► dasavageory
  ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
  Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
  ____________________________
  🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
  ► spoti.fi/2Kt0Kvg
  ► spoti.fi/3bD9fju
  ____________________________
  𝗧𝗘𝗞𝗦𝗧𝗜
  KTG is back!
  U kthy hip-hopi, me mjete te ronda!
  Shyqyr u kthy Hip-Hopi plak amon se desh marova, per me u kthy mo plak ni here qatu ku e fillova.
  Katunari Gangsta ose i pari tparve, un jam Eminemi i gjith katunarve!
  Paska ulje cmimesh per me ble rritje klikimesh, biznesi muzikor o bo si treg fruta-perimesh!
  Po rreni aq shum sa ene vet i hani, e shifni si biznes ene kur njoni tjetrin shani.
  Jom i fort me shok qather kur nuk e pret, i pari i katunit tash i pari ne mqytet!
  Neve jena Shum neve jena shtet
  Ija ime plako, sa per 30 vet!

  Kush vje ne qytet ene mohon origjinen, ta thom me gjith zemer ah Nona Kinen!
  Hapa dollapa jam tu tpa per mrapa
  Un jom loku un jom loku nuk jom motherfucka!!!
  Nga do qe shkojm rujm traditen e katnarit
  Po investojm ne bujqesi me shpiat e barit!
  I kom mor krejt fisin jena bo si banda
  I bojm serat si nkatun per me e rrit me llamba.
  Shqipe shife ca jena, un nuk jom i vetem po jom me 40 krena. Nuk dina me fol rrena. Do 8-te apo 3-ten!
  E po ta them tverteten, sa fansa ka Ija ime ti si bo gjith jeten
  Jom i fort me shok qather kur nuk e pret, i pari i katunit tash i pari ne mqytet!
  Neve jena Shum neve jena shtet
  Ija ime plako, sa per 30 vet!

  Vetem byth e cica neper klipe more burra, sa ke ti 2 femna, mu mi ka vetem Murra!
  Ti puno clering kurse ne punojm me cash
  Mos luj me katunin ene maje vath ne vesh!
  Vrap hape storyn edhe hudh vidjo nga katuni. Se kto qe hapen bythsh na kan ardh maje huni!
  Bona llogari po llogaria nuk po mdel, pse osht i mire katuni ti po rrishe ne Surrel!
  Ne jena shumic jena si rona e detit
  Vetem vota jon munet me e ndrru pushtetin
  Kshu ka qen e kahu do jet si sot edhe dje!
  Asnji miting nuk mund ta boni po nuk erdhem Ne.
  Ky osht disi ma i fort per ata qe vetem llapin.
  Hajde bone ca bojm ne ene mos na cani trapin!
  Jom i fort me shok qather kur nuk e pret, i pari i katunit tash i pari ne mqytet!
  Neve jena Shum neve jena shtet
  Ija ime plako, sa per 30 vet
  ____________________________
  ℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
  #BesKallaku #KTG #Folé
 • Musica

Commenti • 100

 • Bes Kallaku
  Bes Kallaku  Mese fa +324

  ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
  ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► fole.fanlink.to/BesKallakuKTGOn

 • faslindi ser
  faslindi ser 2 ore fa

  Finem vs Bes Kallaku vs Stresi

 • Sh Gj
  Sh Gj 5 ore fa

  Ija shum simpatike.🤗

 • Joker Boss
  Joker Boss 11 ore fa +1

  Boss je

 • Elis Cerriku
  Elis Cerriku Giorno fa

  je i madh beso ❤❤

 • Bardhi Mema
  Bardhi Mema Giorno fa

  🤣besii

 • endi h
  endi h 2 giorni fa

  Ahhahha

 • Armandi Tahaj
  Armandi Tahaj 4 giorni fa

  Super Bes

 • KK GAMING TV
  KK GAMING TV 4 giorni fa

  Sa like shkojn për IJEN ,që ësht sa për 30 veta 💪💪.

 • Ardi Bogdani
  Ardi Bogdani 5 giorni fa

  Hallall Zoti vlla, mke prek!

 • Tofik Nazëraj
  Tofik Nazëraj 5 giorni fa

  Humor dhe Realitet në një këngë të vetme...
  Bravo Bes ❤️

 • Drita Toska
  Drita Toska 6 giorni fa

  Hahaha bravobesi esht bo dhe ija e famshme gjith anej😂

 • Selda Selda
  Selda Selda 6 giorni fa

  ۔ننہبط//&/یئ$'ھیط نننکمخنیپد،&؛؛9^&&&^/

 • George TSOMPANI
  George TSOMPANI 7 giorni fa

  👑👑👑👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gledis Beqiri
  Gledis Beqiri 7 giorni fa +1

  bukur shum bukur

 • Marina Ruci
  Marina Ruci 7 giorni fa +2

  ija ne aksion

 • izmir rahi
  izmir rahi 7 giorni fa

  Po qe paskena qen te zgjute ne katunart e Beso, hahahahahaha shum tekst i bukur dhe fiks per ca pipino .

 • daniel caushaj
  daniel caushaj 8 giorni fa +1

  Prsh nga Birmingham katunar forever 😁👊

 • Gazmir Mema
  Gazmir Mema 9 giorni fa

  Hajde boni ca bojm ne dhe mos na cani trrapin 😂😂😂

 • Lana Albi
  Lana Albi 9 giorni fa

  😂😂😁😀

 • Artur Shushanik
  Artur Shushanik 9 giorni fa

  Hahahaha Hola hombre

 • RAP Underworld
  RAP Underworld 9 giorni fa

  Jo nona kinen o bes. Po thuhet kina nonen 😂😂😂

 • Browns Boys TV
  Browns Boys TV 9 giorni fa +1

  hahahhah o bes shyqyr qe ste merr kush per seriozisht man hahaha

 • _Addis0n 03_
  _Addis0n 03_ 9 giorni fa

  Edhe xhensilen e ke ba katundare krejt 😂😂

 • CrrEr Unexepted
  CrrEr Unexepted 9 giorni fa

  Ca ke bo te bluzja 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Big Burreli
  Big Burreli 9 giorni fa

  Bravooooo

 • sonila br
  sonila br 11 giorni fa +1

  Kush shkon ne qytet dhe mohon origjinen 😂

 • yuli mandri
  yuli mandri 11 giorni fa

  o bes po dhe gruja jote i ka nxjerr mos fol kot pa lidhje

 • Orsida Macaj
  Orsida Macaj 12 giorni fa

  Snehdh

 • Loku Loku1
  Loku Loku1 12 giorni fa +1

  ky esht raliteti se sot knojn me byth kengetaret e me makin kengetret

 • Shkumbin Dulaj
  Shkumbin Dulaj 13 giorni fa

  Bravo Bes👊 Je mbreti 🤴 i humorit!
  Vetem vazhdo
  🤪🔥🔥🔥

 • Klevisa Malo
  Klevisa Malo 14 giorni fa

  super kenge per zotin

 • Mirela Leka
  Mirela Leka 14 giorni fa

  Brovo besi je i pa par rrespeket 🇦🇱🇩🇪♥️

 • KLA Ambush
  KLA Ambush 14 giorni fa

  Krejt motrat ktyne qe kan bo disslike

 • almeida Isollari
  almeida Isollari 14 giorni fa

  Bes Je yll te dua ty
  Xhensilen dhe ajken 😍😘🤩🤩🥰🤩🥰🤩🤩🥰🤩🥰🥰🤩

 • Kristi Memsi
  Kristi Memsi 14 giorni fa

  Sa like behen per Besin hallall i ka

 • Artur Alijaj
  Artur Alijaj 15 giorni fa

  Mir

 • klodjana stafa
  klodjana stafa 17 giorni fa

  🤣🤣🤣

 • mh_TOKYO mafia hunter
  mh_TOKYO mafia hunter 17 giorni fa +2

  Sa like mer murra besit 😂

 • mh_TOKYO mafia hunter
  mh_TOKYO mafia hunter 17 giorni fa +1

  Ky esht disi me i fort per ju qe sboni like 😂😂

 • Brendi Benz
  Brendi Benz 17 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Anastasia Vera
  Anastasia Vera 17 giorni fa

  😄😅

 • KEVI S
  KEVI S 18 giorni fa

  Is backkkkkk

 • Genta Taraj
  Genta Taraj 18 giorni fa

  Raliteteti i hudhur

 • Tim Daja
  Tim Daja 18 giorni fa +1

  BES KALLAKI UNË JAM GAM SHATI FUSHKUI BIEMI ZALLA

 • Serxho Halimi
  Serxho Halimi 18 giorni fa

  Katunari 👑👑👑👑 kush e mohon origjinene nonen kina dhe alini ija mbreteresha like pa fund

 • oltion biraku
  oltion biraku 18 giorni fa

  ......

 • adrian pepa
  adrian pepa 18 giorni fa

  👍👍👍👍

 • adrian pepa
  adrian pepa 18 giorni fa

  bej shaka

 • adrian pepa
  adrian pepa 18 giorni fa

  🖕

 • Dea Shpk
  Dea Shpk 18 giorni fa

  Bravo e ke pa let kong

 • Majlinda Alizoti
  Majlinda Alizoti 18 giorni fa

  respekt shum bukur

 • Maringlen Piroli
  Maringlen Piroli 18 giorni fa +1

  hajt ti japim like murres Besit !

 • Eri Kercuku
  Eri Kercuku 19 giorni fa +1

  👍🤣🤣🤣🤣🤣ija 💓

 • Nihan Soydere
  Nihan Soydere 19 giorni fa

  I pa zevendesueshem Besard Kallaku

 • Rudina Shehi
  Rudina Shehi 19 giorni fa

  Katunar

 • Unknown Tentacion
  Unknown Tentacion 19 giorni fa

  Tan jeten tu fol per katunar e domate. Na u shpife pz

 • Ledio Hakorja
  Ledio Hakorja 19 giorni fa +1

  Hallall rpt

 • Luxury Cars Albania
  Luxury Cars Albania 19 giorni fa

  Me beni subscribe plz🙏🙏

 • Miranda Shehu
  Miranda Shehu 19 giorni fa +1

  Katunaret që bëjnë si qytetar bravo që i ironizon je njësh me mire ktunar se fshatar si qytetar në jemi fshatar e krenar 1🤣🤣🤣🤣🤣🤣😘😘😘😘😘😘

 • FF ALKEO
  FF ALKEO 19 giorni fa

  Vetem byth e cica 😂😂😂😂

 • Pac , bytyc
  Pac , bytyc 19 giorni fa +1

  Yyyeeeessss u kthy i verteti.

 • Kdodmd Kdijsnsn
  Kdodmd Kdijsnsn 19 giorni fa

  😂😊😘

 • _Addis0n 03_
  _Addis0n 03_ 19 giorni fa

  Sa kam qesh me atë bluzë me kal 😂😂😂😂😂😂😂😂😂♥️♥️♥️😂😂😂😂

 • Diana Bonnefoy
  Diana Bonnefoy 20 giorni fa

  Kina nonen: kina jo nonen po gjith boten.... me korona virusin😅😅😅

 • Jonida Doko
  Jonida Doko 20 giorni fa

  bukur

 • Rovena Capoku
  Rovena Capoku 20 giorni fa

  😅😅😅😅😅

 • Sav Eta
  Sav Eta 20 giorni fa

  On

 • GILI - VI
  GILI - VI 20 giorni fa

  Diss noizyit

 • Fatjon Nuhaj
  Fatjon Nuhaj 20 giorni fa

  Po ate shkopin qe ka ija e ke ber ne mobileri hahahah

 • Faton Shala
  Faton Shala 20 giorni fa

  Kqyrja hudret vjerrt qaf 😂😂😂

 • Endrit Marku
  Endrit Marku 20 giorni fa

  ta kisht ba rony ose naj tjt ket muzik do kishte dal super , super fjal ka po besi ska za per muzik

 • fr812 libra
  fr812 libra 20 giorni fa

  Cfare varseje hahahahaha

 • Xhuke Koci
  Xhuke Koci 20 giorni fa

  Je I modh!!!

 • Irma Sken
  Irma Sken 20 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂

 • Blerina Shabani
  Blerina Shabani 21 giorno fa

  Hahahahaha 👍😂😂

 • ErJola Jola
  ErJola Jola 21 giorno fa

  Ija😂 me 30 vet

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi 21 giorno fa

  Kush eshte bes kallaku pres ne viber tel na shkruani mesazh.flake me behet zemer e Gjaku respekt poeti

 • Caka Mirjete
  Caka Mirjete 21 giorno fa

  O ti Je yll te fat zoti shnet e hiq mos u nal 😍sa per Tekst e paske pikturu per se gjalli bravo 🥰🥰

 • Genci Tirona
  Genci Tirona 21 giorno fa

  Je unik o bes ❤

 • Selo Plaka
  Selo Plaka 21 giorno fa +3

  Like kush i pa atletet e besit qe i ka me figuren e domates😆🤣

 • Musa Vehapi
  Musa Vehapi 21 giorno fa +1

  haahhaahha katunar jena te gjith

 • Brajan Isaku
  Brajan Isaku 21 giorno fa +1

  O bes te pash ne plazh

 • Armand rranci
  Armand rranci 21 giorno fa +1

  Jasha liria

 • Katerina Ramazanaj
  Katerina Ramazanaj 21 giorno fa

  💖💖💖💖💖💖💖😂😂😂😂😂

 • Kaudio Docaj
  Kaudio Docaj 22 giorni fa +2

  A e pat trikon e besit
  : kali tu qi pelen 😂

 • Kujtim Xharaj
  Kujtim Xharaj 22 giorni fa +1

  Wow

 • Ganxhe Palaj
  Ganxhe Palaj 22 giorni fa +1

  ♥️♥️♥️♥️♥️

 • Dionisi Zefi
  Dionisi Zefi 22 giorni fa

  gjigand je

 • FF Gredi
  FF Gredi 22 giorni fa

  2:09 ca bluzeje

 • ilirus channel
  ilirus channel 22 giorni fa

  Realititi bravo

 • Donald Murati
  Donald Murati 23 giorni fa

  Besi gang gang katunari

 • Mateo Kaca
  Mateo Kaca 23 giorni fa

  😂😂😂😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣

 • adil Rexhaj
  adil Rexhaj 23 giorni fa

  Shihja hudrat nqaf

 • Antonjomatishi Antonjo matishi

  Super kenge te lumte besi

 • Shpresa Polo
  Shpresa Polo 23 giorni fa

  Sa like shkojne per bes kallakun

 • Fabio Toma
  Fabio Toma 23 giorni fa

  Good shit ....

 • Jon J
  Jon J 24 giorni fa

  E morem vesh jqr je katunari gangsta. Vk presim vitin tjeter ktg 2. Uaaaa sa me fat besiiii uaaaaa bravooo qe ske turp te jesh vetvetja uaaaaaa. Vk. Shtet pidhmoter

 • Xhensila Gokçe Myrtezaj Akyildiz

  Shume bukur besi te pergezoj per kengen

 • Mikel Shahu
  Mikel Shahu 24 giorni fa

  Ti hash karin bashk me bole noizit ti fshatar muti ti qr